top of page
wizualizacja taras spotkan minimalizm.jpg
Taras GRID spotkania

Powierzchnia: 23 m2

Kategoria : Premium

Lokalizacja: wystawa południowa / zachodnia

Projekt: 2022r.

STYL I OSOBOWOŚĆ

Aranżacja  tarasu w duchu eleganckiego minimalizmu to idealna propozycja  dla osób ceniących piękno w myśl idei: Mniej Znaczy Więcej. Wyselekcjonowanym meblom o przejrzystej formie  towarzyszą ręcznie robione, gliniane donice odporne na mróz. Kompozycja z mało wymagających roślin dopełnia  charakter aranżacji. Zaparz japońską herbatę i poczuj ZEN. Tutaj nic nie jest przypadkowe. Kompozycja to gra charakterów, elementów szorstkich z gładkimi, połyskujących z matowymi.   Ciemne barwy sprawiają, iż czujemy, że obcujemy z czymś wyjątkowym jak czarny kamień. To  zdecydowanie projekt dla Ciebie, jeśli cenisz spokój, minimalizm i porządek.

Aranżacja idealnie wpisze się w klimaty eleganckiego minimalizmu, puryzmu, Zen, Noir, czarnego boho, bauhaus, Loft, modernizm, postmodernizm, All-in-Black.

FUNKCJONALNOŚĆ

Taras wyposażony jest w zestaw jadalniany, zestaw wypoczynkowy i kuchnię zewnętrzną. Idealnie  posłuży jako miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Jest to dodatkowe wnętrze apartamentu, przedłużenie salonu lub jadalni, prywatna oaza zieleni, miejsce spotkań prywatnych lub biznesowych.

Sprawdź swój zysk
Kup teraz
wiz_8_.jpg
wiz_7_.jpg
002b_Premium_taras spotkań_gloster grid_rzut funkc.jpg
wizualizacja taras spotkan minimalizm.jpg
TARAS SPOTKAŃ - szarosci 2- ZMIANA 4.jpg
Projekt chroniony prawem autorskim, własność autorska i majątkowa firmy GRINER. Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie GRINER w obrębie domeny: www.griner.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r.   (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).    Kopiowanie,    przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione i karane zgodnie z prawem.

Projektanci: Wojciech Pytel, Agnieszka Boruch
www.griner.pl
bottom of page