top of page
wiz__9_.jpg
Taras GRID relaks

Powierzchnia: 34 m2

Kategoria : Premium

Lokalizacja: wystawa południowa / zachodnia

Projekt: 2022r.

STYL I OSOBOWOŚĆ

Aranżacja  tarasu w duchu eleganckiego minimalizmu to idealna propozycja  dla osób ceniących piękno w myśl idei: Mniej Znaczy Więcej. Wyselekcjonowanym meblom o przejrzystej formie  towarzyszą ręcznie robione, gliniane donice odporne na mróz. Kompozycja z mało wymagających roślin dopełnia  charakter aranżacji. Zaparz japońską herbatę i poczuj ZEN. Tutaj nic nie jest przypadkowe. Kompozycja to gra charakterów, elementów szorstkich z gładkimi, połyskujących z matowymi.   Ciemne barwy sprawiają, iż czujemy, że obcujemy z czymś wyjątkowym jak czarny kamień. To  zdecydowanie projekt dla Ciebie, jeśli cenisz spokój, minimalizm i porządek.

Aranżacja idealnie wpisze się w klimaty eleganckiego minimalizmu, puryzmu, Zen, Noir, czarnego boho, bauhaus, Loft, modernizm, postmodernizm, All-in-Black.

FUNKCJONALNOŚĆ

Taras wyposażony jest w zestaw leżaków, wannę  jacuzzi, klimatyczną roślinność w funkcjonalnych donicach, designerskie oświetlenie i przesłony gwarantujące intymność. Idealnie  posłuży jako miejsce relaksu. Jest to dodatkowe wnętrze apartamentu, przedłużenie sypialni, pokoju dziennego lub strefy SPA. Przestrzeń outdoor jest także idealna jako oferta hotelu lub ośrodka wypoczynkowego.

Sprawdź swój zysk
Kup teraz
wiz__4_.jpg
wiz_3_.jpg
003b_Premium_taras wypoczynkowy_gloster grid_rzut funkc.jpg
wiz__9_.jpg
TARAS WYPOCZYNKU - szarosci 2- ZMIANY 4.jpg
Projekt chroniony prawem autorskim, własność autorska i majątkowa firmy GRINER. Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie GRINER w obrębie domeny: www.griner.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r.   (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).    Kopiowanie,    przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione i karane zgodnie z prawem.

Projektanci: Wojciech Pytel, Agnieszka Boruch
www.griner.pl
bottom of page