top of page
wizualizacja taras GRID griner wojciech pytel_5_.jpg
Taras GRID kameralny

Powierzchnia: 8,5 m2

Kategoria : Premium

Lokalizacja: wystawa południowa / zachodnia

Projekt: 2022r.

STYL I OSOBOWOŚĆ

Aranżacja  tarasu w duchu eleganckiego minimalizmu to idealna propozycja  dla osób ceniących piękno w myśl idei: Mniej Znaczy Więcej. Wyselekcjonowanym meblom o przejrzystej formie  towarzyszą ręcznie robione, gliniane donice odporne na mróz. Kompozycja z mało wymagających roślin dopełnia  charakter aranżacji. Zaparz japońską herbatę i poczuj ZEN. Tutaj nic nie jest przypadkowe. Kompozycja to gra charakterów, elementów szorstkich z gładkimi, połyskujących z matowymi.   Ciemne barwy sprawiają, iż czujemy, że obcujemy z czymś wyjątkowym jak czarny kamień. To  zdecydowanie projekt dla Ciebie, jeśli cenisz spokój, minimalizm i porządek.

Aranżacja idealnie wpisze się w klimaty eleganckiego minimalizmu, puryzmu, Zen, Noir, czarnego boho, bauhaus, Loft, modernizm, postmodernizm, All-in-Black.

FUNKCJONALNOŚĆ

Ten kameralny taras idealnie  posłuży jako dodatkowe wnętrze apartamentu lub strefa kameralnych spotkań wśród zieleni, przedłużenie salonu lub jadalni, prywatna oaza spokoju, miejsce na poranną lub popołudniową herbatę.

Sprawdź swój zysk
Kup teraz
wizualizacja taras GRID griner wojciech pytel_6.jpg
001b_Premium_balkon gościnny_gloster szary_rzut funkc.jpg
TARAS GOŚCINNY - szarosci -ZMIANY 4.jpg
Projekt chroniony prawem autorskim, własność autorska i majątkowa firmy GRINER. Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie GRINER w obrębie domeny: www.griner.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r.   (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).    Kopiowanie,    przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione i karane zgodnie z prawem.

Projektanci: Wojciech Pytel, Agnieszka Boruch
www.griner.pl
bottom of page