top of page
wizualizacja tarasu_griner wojciech pytel_5.jpg
Taras G-DANSK kameralny wypoczynek

Powierzchnia: 8,5 m2

Kategoria : Premium

Lokalizacja: wystawa południowa / zachodnia

Projekt: 2022r.

STYL I OSOBOWOŚĆ

Aranżację kameralnego tarasu w duchu duńskiego designu to idealna propozycja dla osób ceniących sobie  prostotę i minimalizm, jak również wysoką jakość wykończenia. Wygodnym meblom wypoczynkowym towarzyszą ręcznie robione, gliniane donice odporne na mróz. Wyselekcjonowane rośliny tworzą harmonijną kompozycję, która przywołuje na myśl wypoczynek wśród plaż Skandynawii lub  Środkowej Europy.  Stonowane barwy sprawiają, iż czujemy się zrelaksowani. To  zdecydowanie projekt dla Ciebie, jeśli cenisz spokój, ciepło i porządek.

Aranżacja idealnie wpisze się w klimaty ciepłego minimalizmu, naturalizmu, boho, hygge, scandi, mid-century, eco-bauhaus, modernizm, postmodernizm.

FUNKCJONALNOŚĆ

Ten urokliwy taras z wdziękiem wpisze się jako dodatkowe wnętrze apartamentu lub strefa kameralnych spotkań wśród zieleni, przedłużenie salonu lub jadalni, prywatna oaza spokoju na chwilowy wypoczynek, miejsce na poranną lub popołudniową kawę.

Sprawdź swój zysk
Kup teraz
wizualizacja tarasu_griner wojciech pytel_6.jpg
001b_Premium_balkon gościnny_gloster dansk_rzut funkc.jpg
TARAS GOŚCINNY- G-Dansk.jpg
Projekt chroniony prawem autorskim, własność autorska i majątkowa firmy GRINER. Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie GRINER w obrębie domeny: www.griner.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r.   (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).    Kopiowanie,    przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione i karane zgodnie z prawem.

Projektanci: Wojciech Pytel, Agnieszka Boruch
www.griner.pl
bottom of page