top of page
wiz_2.jpg
Taras G-DANSK spotkania

Powierzchnia: 23 m2

Kategoria : Premium

Lokalizacja: wystawa południowa / zachodnia

Projekt: 2022r.

STYL I OSOBOWOŚĆ

Aranżacja  tarasu w duchu duńskiego designu to idealna propozycja dla osób ceniących sobie  prostotę i minimalizm, jak również wysoką jakość wykończenia. Wygodnym meblom wypoczynkowym towarzyszą ręcznie robione, gliniane donice odporne na mróz. Wyselekcjonowane rośliny tworzą harmonijną kompozycję, która przywołuje na myśl wypoczynek wśród plaż Skandynawii lub  Środkowej Europy.  Stonowane barwy sprawiają, iż czujemy się zrelaksowani. To  zdecydowanie projekt dla Ciebie, jeśli cenisz spokój, ciepło i porządek.

Aranżacja idealnie wpisze się w klimaty ciepłego minimalizmu, naturalizmu, boho, hygge, scandi, mid-century, eco-bauhaus, modernizm, postmodernizm.

FUNKCJONALNOŚĆ

Taras wyposażony jest w zestaw jadalniany, zestaw wypoczynkowy i kuchnię zewnętrzną. Idealnie  posłuży jako miejsce spotkań i wspólnego gotowania z rodziną i przyjaciółmi. Jest to dodatkowe wnętrze apartamentu, przedłużenie salonu lub jadalni, prywatna oaza zieleni, miejsce spotkań prywatnych lub biznesowych.

Sprawdź swój zysk
Kup teraz
wiz_1.jpg
wiz_7.jpg
002b_Premium_taras spotkań_gloster dansk_rzut funkc.jpg
wiz_2.jpg
TARAS SPOTKAŃ- SCANDI-zmiany 4.jpg
Projekt chroniony prawem autorskim, własność autorska i majątkowa firmy GRINER. Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie GRINER w obrębie domeny: www.griner.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r.   (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).    Kopiowanie,    przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione i karane zgodnie z prawem.

Projektanci: Wojciech Pytel, Agnieszka Boruch
www.griner.pl
bottom of page