top of page
wiz_3.jpg
Taras G-DANSK relaks

Powierzchnia: 34 m2

Kategoria : Premium

Lokalizacja: wystawa południowa / zachodnia

Projekt: 2022r.

STYL I OSOBOWOŚĆ

Aranżacja  tarasu w duchu duńskiego designu to idealna propozycja dla osób ceniących sobie  prostotę i minimalizm, jak również wysoką jakość wykończenia. Wygodnym meblom wypoczynkowym towarzyszą ręcznie robione, gliniane donice odporne na mróz. Wyselekcjonowane rośliny tworzą harmonijną kompozycję, która przywołuje na myśl wypoczynek wśród plaż Skandynawii lub  Środkowej Europy.  Stonowane barwy sprawiają, iż czujemy się zrelaksowani. To  zdecydowanie projekt dla Ciebie, jeśli cenisz spokój, ciepło i porządek.

Aranżacja idealnie wpisze się w klimaty ciepłego minimalizmu, naturalizmu, boho, hygge, scandi, mid-century, eco-bauhaus, modernizm, postmodernizm.

FUNKCJONALNOŚĆ

Taras wyposażony jest w meble wypoczynkowe, klimatyczne oświetlenie i strefę z wanną jacuzzi. Idealnie  posłuży jako miejsce relaksu i odnowy biologicznej. Jest to dodatkowe wnętrze apartamentu, hotelu, strefy spa, przedłużenie salonu lub prywatna oaza zieleni.

Sprawdź swój zysk
Kup teraz
wiz_4.jpg
wiz_8.jpg
000_Premium_taras wypoczynkowy_gloster dansk_rzut funkc.jpg
wiz_3.jpg
TARAS WYPOCZYNKOWY -SCANDI-zmiany 3.jpg
Projekt chroniony prawem autorskim, własność autorska i majątkowa firmy GRINER. Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie GRINER w obrębie domeny: www.griner.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r.   (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).    Kopiowanie,    przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione i karane zgodnie z prawem.

Projektanci: Wojciech Pytel, Agnieszka Boruch
www.griner.pl
bottom of page