top of page
wiz_3.jpg
Taras EGOE MONO spotkania

Powierzchnia: 23 m2

Kategoria : Standard +

Lokalizacja: wystawa południowa / zachodnia

Projekt: 2022r.

STYL I OSOBOWOŚĆ

Aranżacja  tarasu w stylu naturalizmu  to idealna propozycja  dla osób ceniących  naturalne materiały, lekkie formy i życie bez napięcia.   W tej kompozycji dominują elementy drewniane, które pokrywają się naturalną patyną. Głównym elementem przestrzeni jest zestaw jadalniany z przestrzenią do grillowania. W strefie przeznaczonej do spotkań zaaranżowano  trawy ozdobne i kwitnące byliny. 

Aranżacja idealnie wpisze się w klimaty naturalizm, scandi, Hygge, slowlife, Boho,  Woody, Forest, Minimalizm, Academic, Bauhaus, Modern, Family, Simple , puryzm

FUNKCJONALNOŚĆ

Ten wypoczynkowy taras idealnie  posłuży jako dodatkowe wnętrze apartamentu lub strefa  spotkań wśród zieleni, przedłużenie salonu lub jadalni, prywatna oaza spokoju, miejsce na sobotni koktajl lub wspólne gotowanie.

Sprawdź swój zysk
Kup teraz
wiz_1.jpg
wiz_4.jpg
000_Standard+_taras spotkań_EGOE 2_rzut funkc.jpg
wiz_3.jpg
TARAS SPOTKAN- EGOE MONO- zmiana 4.jpg
Projekt chroniony prawem autorskim, własność autorska i majątkowa firmy GRINER. Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie GRINER w obrębie domeny: www.griner.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r.   (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).    Kopiowanie,    przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione i karane zgodnie z prawem.

Projektanci: Wojciech Pytel, Agnieszka Boruch
www.griner.pl
bottom of page