top of page
wiz_9.jpg
Taras EGOE MONO Relaks

Powierzchnia: 34 m2

Kategoria : Standard +

Lokalizacja: wystawa południowa / zachodnia

Projekt: 2022r.

STYL I OSOBOWOŚĆ

Aranżacja  tarasu w stylu naturalizmu  to idealna propozycja  dla osób ceniących  naturalne materiały, lekkie formy i życie bez napięcia.   W tej kompozycji dominują elementy drewniane, które pokrywają się naturalną patyną. Głównym elementem przestrzeni jest drewniany sześcian z wiszącym łóżkiem. Tego typu mebel umożliwia swobodny wypoczynek na materacu i poduszkach. Dookoła przestrzeni wypoczynkowej zaaranżowano zwiewne trawy ozdobne i kwitnące byliny.   Połóż się wygodnie i  zacznij bujać w obłokach. Zrelaksuj się pośród roślin lub skorzystaj z kąpieli.  A może masz ochotę na odrobinę szaleństwa? Bardzo proszę! Przenieś się w świat dzieciństwa i stocz bitwę na poduszki! Ta wielofunkcyjna przestrzeń umożliwia wypoczynek osobom w różnym wieku. Tutaj wszystko jest miłe. Proste, że Miłe.  

Aranżacja idealnie wpisze się w klimaty naturalizm, scandi, Hygge, slowlife, Boho,  Woody, Forest, Minimalizm, Academic, Bauhaus, Modern, Family, Simple , puryzm

FUNKCJONALNOŚĆ

Ten wypoczynkowy taras idealnie  posłuży jako dodatkowe wnętrze apartamentu lub strefa kameralnych spotkań wśród zieleni, przedłużenie salonu lub sypialni, prywatna oaza spokoju, miejsce na sobotni koktajl lub leniwy wypoczynek.

Sprawdź swój zysk
Kup teraz
wiz_8.jpg
wiz_10.jpg
000_Standard+_taras wypoczynkowy_EGOE 2_rzut funkc.jpg
TARAS WYPOCZYNKU- EGOE MONO- zmiana 3_aga.jpg
Projekt chroniony prawem autorskim, własność autorska i majątkowa firmy GRINER. Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie GRINER w obrębie domeny: www.griner.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r.   (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).    Kopiowanie,    przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione i karane zgodnie z prawem.

Projektanci: Wojciech Pytel, Agnieszka Boruch
www.griner.pl
bottom of page