top of page
wiz_6.jpg
Taras EGOE MONO kameralny

Powierzchnia: 8,5 m2

Kategoria : Premium

Lokalizacja: wystawa południowa / zachodnia

Projekt: 2022r.

STYL I OSOBOWOŚĆ

Aranżacja  tarasu w stylu naturalizmu to idealna propozycja dla osób ceniących naturalne materiały, lekkie formy i życie bez napięcia.  W tej kompozycji dominują elementy drewniane, które pokrywają się naturalną patyną. Ławka sprawia, że na niewielkiej przestrzeni czujemy się jak w parku. Dookoła przestrzeni wypoczynkowej zaaranżowano kompozycję z mało wymagających roślin, w lekkich donicach, z fakturą betonu architektonicznego.  Wyselekcjonowane rośliny tworzą harmonijną, prostą kompozycję. Tutaj wszystko jest Miłe. Proste, że Miłe. 

Aranżacja idealnie wpisze się w klimaty ciepłego minimalizmu, naturalizmu, boho, hygge, scandi, mid-century, eco-bauhaus, modernizm, postmodernizm.

FUNKCJONALNOŚĆ

Ten urokliwy taras z wdziękiem wpisze się jako dodatkowe wnętrze apartamentu lub strefa kameralnych spotkań wśród zieleni, przedłużenie salonu lub jadalni, prywatna oaza spokoju na chwilowy wypoczynek, miejsce na poranną lub popołudniową kawę.

Sprawdź swój zysk
Kup teraz
wiz_7.jpg
Standard+_balkon gościnny_EGOE 2_rzut funkc.jpg
TARAS GOŚCINNY- EGOE MONO- ZMIANY 3.jpg
Projekt chroniony prawem autorskim, własność autorska i majątkowa firmy GRINER. Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie GRINER w obrębie domeny: www.griner.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r.   (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).    Kopiowanie,    przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione i karane zgodnie z prawem.

Projektanci: Wojciech Pytel, Agnieszka Boruch
www.griner.pl
bottom of page