top of page
wiz.jpg
Taras EGOE Kolor Spotkania

Powierzchnia: 23 m2

Kategoria : Standard +

Lokalizacja: wystawa południowa / zachodnia

Projekt: 2022r.

STYL I OSOBOWOŚĆ

Aranżacja  tarasu w duchu pogodnego minimalizmu to idealna propozycja  dla osób ceniących współczesny styl, proste formy i akcenty kolorystyczne.   W tej zaproponowano strefę jadalnianą dla 6 osób, strefę wypoczynkową i strefę gotowania z kuchnią zewnętrzną Cana Classic.   Mało wymagające rośliny zaaranżowano w lekkich, aluminiowych donicach. Barwy roślin (zieleń, czerwień i biel) sprawiają, że na tym tarasie nigdy nie jest nudno. Interesujące oświetlenie sprawia, że taras jest interesującym miejscem spotkań zarówno w dzień, jak również wieczorem. Usiądź i odpocznij lub zacznij wspólne gotowanie. Otwórz głowę i na chwilę oderwij się od przyziemnych spraw.  

Aranżacja idealnie wpisze się w klimaty loft, industrial, postmodernizm, Funky, Scandi, Coctail Bar, Bauhaus, Modern Farm, Beefy style, Barbeque.

FUNKCJONALNOŚĆ

Ten kameralny taras idealnie  posłuży jako dodatkowe wnętrze apartamentu lub strefa kameralnych spotkań wśród zieleni, przedłużenie salonu lub jadalni, prywatna oaza spokoju, miejsce na sobotni koktajl lub bezalkoholowy napój we dwoje.

Sprawdź swój zysk
Kup teraz
taras design wojciech pytel zielen loft.jpg
wiz_4_.jpg
000_Standard+_taras spotkań_EGOE 1_rzut funkc.jpg
wiz.jpg
TARAS SPOTKAŃ- LOFT -ZMIANA 4.jpg
Projekt chroniony prawem autorskim, własność autorska i majątkowa firmy GRINER. Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie GRINER w obrębie domeny: www.griner.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r.   (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).    Kopiowanie,    przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione i karane zgodnie z prawem.

Projektanci: Wojciech Pytel, Agnieszka Boruch
www.griner.pl
bottom of page