top of page
wiz_7_.jpg
Taras EGOE Kolor Relaks

Powierzchnia: 34 m2

Kategoria : Standard +

Lokalizacja: wystawa południowa / zachodnia

Projekt: 2022r.

STYL I OSOBOWOŚĆ

Aranżacja  tarasu w duchu pogodnego minimalizmu to idealna propozycja  dla osób ceniących współczesny styl, proste formy i akcenty kolorystyczne.   W tej kompozycji dominuje wanna SPA, wkomponowana w roślinność. Jedną ze ścian zaaranżowano pnączami. Przewidziano także miejsce na krzew o barwnych liściach. Dzięki temu użytkownicy  tarasu mogą poczuć bliskość roślinności i intymność na tarasie. Mało wymagające rośliny zaaranżowano w  lekkich, aluminiowych donicach. Barwy roślin (zieleń, czerwień i biel) sprawiają, że na tym tarasie nigdy nie jest nudno. Interesujące oświetlenie umożliwia przebywanie  po zmroku.

Aranżacja idealnie wpisze się w klimaty loft, industrial, postmodernizm, Funky, Scandi, Coctail Bar, Bauhaus, Modern Farm, Beefy style, Barbeque.

FUNKCJONALNOŚĆ

Taras wyposażony jest w zestaw leżaków, wannę SPA, klimatyczną roślinność w funkcjonalnych donicach i designerskie oświetlenie.  Taras idealnie  posłuży jako miejsce relaksu. Jest to dodatkowe wnętrze apartamentu, przedłużenie sypialni lub strefy SPA. Przestrzeń outdoor jest także idealna jako oferta hotelu lub ośrodka wypoczynkowego.

Sprawdź swój zysk
Kup teraz
wiz_1_opcja_2.jpg
wiz_8_.jpg
000_Standard+_taras wypoczynkowy_EGOE 1_rzut funkc.jpg
TARAS WYPOCZYNKOWY LOFT -ZMIANY 4.jpg
Projekt chroniony prawem autorskim, własność autorska i majątkowa firmy GRINER. Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie GRINER w obrębie domeny: www.griner.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r.   (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).    Kopiowanie,    przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione i karane zgodnie z prawem.

Projektanci: Wojciech Pytel, Agnieszka Boruch
www.griner.pl
bottom of page